VinawoodVinawood *
🇰🇷
환영합니다!
🇰🇷

Zuid-Korea

Republic of Korea

Hoofdstad
Seoul
Valuta
KRW — Zuid-Koreaanse won
Landnummer
+82
Continent
Asia
Regio
Eastern Asia
Handelsmarkt
Oost-Azië

Handelsmarkt

Oost-Azië

Japan, Zuid-Korea en Taiwan — hoogwaardige multiplexmarkten met strenge JAS/KS-normen, formaldehyde-eisen en sterke vraag naar film-gezicht en meubelkwaliteit p...

Valuta: JPYHandel: RCEP — Regionale Alomvattende Economische Partnerschap. VJEP...

Multiplex Importeren naar Zuid-Korea

KS (Korean Standards) certification for construction plywood. VKFTA and RCEP provide preferential tariffs. Strict formaldehyde requirements (SE0/E0/E1).

Veelgestelde Vragen

What formaldehyde standard does South Korea use?+

South Korea uses SE0 (super E0, ≤0.3 mg/L), E0 (≤0.5 mg/L), and E1 (≤1.5 mg/L) classifications. Most interior applications require E0 or better.

Andere Landen in Oost-Azië

Zuid-Korea in het Kort

LandcodeKR
ISO Alpha-3KOR
HoofdstadSeoul
ValutaKRW (Zuid-Koreaanse won)
Kengetal+82
ContinentAsia
RegioEastern Asia
Begroeting환영합니다 (Korean)
📬

Vraag een Offerte Aan voor Zuid-Korea

Fabrieksrechtstreekse multiplexprijzen. Reactie binnen 24 uur.

Neem Contact Op met Verkoop →

Uw Contacten

Nuttige Hulpmiddelen

💰Landed Cost Calculator📦Containerverpakking📐CBM-calculator🪵Productcatalogus

Wat Kopers in Zuid-Korea Zeggen

51 review
Verified Buyer

Exceptional durability for repeated pours

We tested Top Form against six competing products in our materials lab. It outperformed on impact resistance, screw-holding capacity, and overlay adhesion after repeated wet-dry cycles. On our 40-storey residential project in Busan, panels maintained A-grade surface quality through 12 reuses.

Kim Sung-HeeHankook Engineering & Construction

Uw Contact voor Zuid-Korea

Primair Contact
Duke Le
Duke Le
📍 Hanoi

Hallo, ik ben Duke Le. Ik ben gepassioneerd door het verkennen van verschillende multiplexopties en het creëren van innovatieve oplossingen voor onze klanten. Met een sterke interesse in het begrijpen van diverse multiplexproducten, streef ik ernaar op maat gemaakte oplossingen te bieden die aan de verwachtingen van de klant voldoen en deze overtreffen. Mijn doel is om de hoogste kwaliteit en efficiëntie in elk project te waarborgen, waardoor ik een betrouwbare partner ben voor al uw multiplexbehoeften.

Multiplex Importeren naar Zuid-Korea?

Vinawood biedt fabrieksrechtstreekse prijzen met volledige naleving voor Zuid-Korea. Vraag vandaag nog uw offerte aan.